تبلیغات
love volley
قالب وبلاگ

love volley
 
حاشیه دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران - ژاپن
ممانعت از ورود طبل به ورزشگاه/تشویق 12 هزار نفری ولاسکو

خبرگزاری فارس: هنگامی که عده‌ای از تماشاگران قصد داشتند طبل بزرگی را به همراه خود به ورزشگاه بیاورند مسئولان برگزاری از ورود آن جلوگیری کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، آرش میراسماعیلی، ملی‌پوش سابق جودو و احمد رسولی نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان از تماشاگران ویژه این دیدار هستند.

*هنگامی که عده‌ای از تماشاگران قصد داشتند طبل بزرگی را به همراه خود به ورزشگاه بیاورند مسئولان برگزاری از ورود آن جلوگیری کردند.

*هنگامی که در ست دوم دیدار تیم ایران 6 امتیاز از ژاپن پیش افتاد تماشاگران فریاد می‌زدند:«6تایی‌ها، 6تایی‌ها»

*ولاسکو از  شروع بازی آرام بود و عکس‌العملی درقبال امتیازها از خود نشان نمی‌داد اما هنگامی که در ست دوم، تیم ایران فاصله امتیازهای خود را با حریف افزایش داد ولاسکو نیز با هر امتیاز به خوشحالی می‌پرداخت که همین امر موجب شد تا تماشاگران او را به شدت تشویق کنند.

در گفت‌وگو با فارس
موسوی: شکست ژاپن در بازی اول ضروری بود/ تماشاگران عالی بودند

خبرگزاری فارس: بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی اول برابر ژاپن باید این تیم را شکست می‌دادیم که خوشبختانه به هدف‌مان رسیدیم.

سید محمد موسوی پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر ژاپن در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: بازی بسیار خوبی بود، حضور هواداران هم بسیار عالی بود و جای هیچ حرف و حدیثی نگذاشتند. بازیکنان ایرانی نمایش بسیار خوبی داشتند و توانستیم عملکرد عالی داشته باشیم.

وی ادامه داد: ژاپن تیم بسیار قدرتمندی است، خوب شد که توانستیم این بازی را ببریم، در واقع باید در این بازی به برتری دست می‌یافتیم.

بازیکن تیم ملی والیبال ایران درباره پیروزی نزدیک در گیم سوم یادآور شد: در ست سوم بازی را شل گرفته بودیم اما خوشبختانه توانستیم در پایان به بررسی برسیم و بازیکنان به بازی بازگشتند.

موسوی در خصوص جوانگرایی ژاپنی‌ها افزود: ژاپن فقط یک بازیکن خود را در اختیار نداشت و سایر نفرات آنها کامل بودند.

وی در مورد بازی یکشنبه خاطرنشان کرد: باید این بازی را نیز ببریم و امیدوارم که بتوانیم به لیگ جهانی راه یابیم.

نادی: ژاپن اسیر تماشاگران ایرانی شد/ بازی بعد را هم باید ببریم

خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ژاپنی‌ها در سالن آزادی اسیر تماشاگران ایرانی‌ شدند.

علیرضا نادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر ژاپن عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم که مقابل این‌همه تماشاگر شرمنده نشدیم و توانستیم به پیروزی دست یابیم. ما یک بازی دیگر را پیش‌رو داریم که امیدوارم بتوانیم به برتری دست یابیم. حضور مردم در پیروزی ما بسیار چشمگیر بود به تمام مردم این پیروزی را تبریک می‌گویم.

کاپیتان تیم ملی والیبال در خصوص قدرت ژاپن افزود: قدرت واقعی ژاپن این بازی نبود، آنها در واقع اسیر تماشاگران ایرانی شدند.امیدوارم که بتوانیم در بازی آینده نیز پیروز شویم و به لیگ جهانی راه یابیم.حاشیه دیدار تیم‌های والیبال ایران و ژاپن
اشتباه گوینده سالن آزادی و ناراحتی ولاسکو

خبرگزاری فارس: گوینده سالن 12 هزار نفری آزادی نتیجه دیدار تیم والیبال "ب" را اشتباه اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و ژاپن در چارچوب زیرگروه لیگ جهانی والیبال گوینده سالن 12 هزار نفری آزادی نتیجه دیدار تیم والیبال «ب» را به اشتباه 3 بر یک به سود ایران اعلام کرد که این موضوع باعث خوشحالی تماشاگران حاضر در سالن شد. البته این دیدار که در فینال کاپ آسیا برگزار می‌شد با نتیجه 3 بر یک به سود چین به پایان رسیده بود.

* خولیو، ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در حالی‌که در کنفرانس خبری بعد از دیدار مقابل ژاپن حضور داشت پیگیر نتیجه تیم والیبال «ب» بود که با شنیدن خبر شکست این تیم ناراحت شد.

* در کنفرانس خبری بعد از بازی صحبت‌ها به 3 زبان ترجمه می‌شد که ابتدا از فارسی به انگلیسی و سپس به ژاپنی و برعکس ترجمه می‌شد که زمان زیادی را می‌گرفت.

پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل ژاپن
داورزنی: وارد لیگ جهانی شویم به راحتی بیرون نمی‌آییم/ هدف ما صعود است

خبرگزاری فارس: ریبس فدراسیون والیبال گفت: تمام هدف ما صعود مقتدرانه به لیگ جهانی والیبال است و اگر وارد این مسابقات شویم به راحتی بیرون نمی‌آییم.

 به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا داورزنی پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل ژاپن در زیرگروه لیگ جهانی گفت: تمام هدف ما صعود مقتدرانه به لیگ جهانی والیبال است و اگر وارد این مسابقات شویم به راحتی بیرون نمی‌آییم.

وی ادامه داد: درست است که در این مسابقه 3 بر صفر پیروز شدیم، اما باید در دیدار دوم هم 3 بر صفر به پیروزی برسیم تا با قدرت راهی لیگ جهانی شویم. یکی از اهداف فدراسیون والیبال حضور در لیگ جهانی بود که در حال محقق شدن است.

رئیس فدراسیون والیبال تصریح کرد: تمام هدفمان حضور در مرحله دوم لیگ جهانی والیبال است و به حضور تنها در لیگ جهانی اکتفا نمی‌کنیم. باید با برنامه‌ریزی بهتری به دنبال کسب نتایج بهتر باشم.

داورزنی خاطرنشان کرد: تیم «ب» هم در کاپ آسیا نتایج خوبی گرفت و زحمت زیادی کشید؛ مجموعه این دو تیم، تیم ملی والیبال را تشکیل می‌دهد.


ولاسکو: مهمترین دلیل پیروزی روحیه عالی بازیکنان بود
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: پیروزی ایران بر ژاپن در دیدار امروز دلایل مختلف داشت که مهمترین آن روحیه عالی بازیکنان بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، "خولیو ولاسکو" بعد شکست تیم ژاپن در بازی نخست انتخابی لیگ جهانی افزود: من توقع پیروزی داشتم اما بچه به ویژه در ست های اول و دوم خیلی خوب بازی کردند.
وی با بیان اینکه در انتخابی المیپک نیز سه بر صفر تیم ژاپن را شکست داده بودیم، تصریح کرد: قبل از آغاز مسابقه نیز اعتقاد داشتم که اگر بازیکنان همان تلاش انتخابی المپیک را انجام می دادند، پیروز می شویم.
سرمربی تیم والیبال کشورمان در باره ست سوم بازی نیز گفت: ست سوم خیلی سخت بود، اشتباهاتی داشتیم که شکر خدا به خیر گذشت. فکر می کنم که بچه ها در این ست کمی تمرکز خود را از دست دادند و دلیل آن هم این بودکه در ست دوم با اختلاف بالا بردیم.
ولاسکو عمده اشتباهات ست سوم بازیکنان ایران را در سرویس، دریافت و اسپک دانست و گفت: این اشتباهات کمی هم عجیب بو که معمولا انجام نمی دادند. البته یک بار هم در مصر این مشکل بوجود آمد.
وی در پاسخ به سئوال یک خبرنگار در مورد بازی های انتخابی المپیک در ژاپن گفت: دوست ندارم در باره انتخابی المپیک صحبت کنم. زیرا الان ما در انتخابی لیگ هستیم و ژاپن را نیز در این راه شکست دادیم.
سرمربی تیم ملی والیبال در باره احتمال تکرار این پیروزی ها در لیگ جهانی نیز گفت:اینکه در آینده در لیگ جهانی چه خواهیم کرد؛ اکنون نمی توان بیان کرد. اما امیدوارم نماینده فدراسیون جهانی والیبال که امروز در سالن بازی بود تماشاگران مشتاق ایران را دیده باشد تا در آینده میزبانی های مهم را به ایران بدهند.
وی در باره بازی روز یکشنبه در برابر ایران گفت: تیم ایرن اگر یک ست را هم پیروز شود راهی لیگ جهانی خواهد شد اما ژاپن چیزی برای از دست دادن ندارد و با تمام قدرت به بازی خواهد آمد.
تیم ملی والیبال کشورمان امروز جمعه نخستین بازی خود در چارچوب مسابقات انتخابی لیگ جهانی را با پیروزی به پایان رساند تا یکشنبه در دومین دیدار به مصاف این تیم برود.


سرمربی ژاپن: والیبال ایران قدرتمند شده است
سرمربی تیم والیبال ژاپن گفت: والیبال ایران در چند سال گذشته تلاش بسیار زیادی انجام داده و قدرتمند شده است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ""نااوکی موروکوما" " که شاگردانش در برابر ایران در بازی نخست انتخابی لیگ جهانی تسلیم شده بودند، افزود: بازی خیلی سختی در برابر ایران داشتیم. تماشاگران زیادی آمده بودند، انتظار نداشتم و تشویق های آنان خیلی زیاد بود به گونه ای که تمرکز ما را از بین برده بودند.
وی تصریح کرد: بازیکنان ایران نسبتا قد بلند بودند و در روی تور موفق عمل می کردند. من انتظار بازی سخت در برابر ایران را داشتم اما این بازی سخت از انتظار من بود.
سرمربی تیم والیبال ژاپن در ادامه به تمرینات تیم ملی والیبال ایران بعد از بازی های انتخابی المپیک اشاره کرد و گفت: عملکرد ملی پوشان ایران نشان می دهد که آنان تمرینات سختی داشتند و تیم قوی راهی این بازی کرده بودند.
وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری در باره تغییر قطب والیبال قاره آسیا از شرق به غرب این قاره و ایران به عنوان یک قطب قوی در این رشته ورزشی است، گفت: ایران قهرمان بازی های آسیایی است و از نظر ره بندی جهانی نیز از ژاپن بالاتر است.
وی در باره بازی بعدی شاگردانش با ایران گفت: برای صعود به لیگ جهانی امیدزیادی به پیروزی در بازی بعدی داریم. بازی بعدی با ایران اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد و باید حتما سه بر صفر به پیروزی برسیم اکر نه فایده ای ندارد.
سرمربی تیم والیبال ژاپن تاکید کرد: تیم ما بازیکنان جوان و خوبی دارد که امکان شکست ایران در بازی بعدی را برای ما فراهم می کند.


[ شنبه 18 شهریور 1391 ] [ 12:21 ب.ظ ] [ parisa ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

سلام من پریسا هستم و حدودا 14 سالمه وعاشق والیبالم و بازیکنان محبوبم هم سعید و کاپیتان هستن..!ا
ضمنن هر عکس یا فیلمی که خواستین رو میتونین بهم بگین تا براتون بذارم...
امیدوارم اینجا لحظات خوبی داشته باشید...
فقط لطفا نظر یادتون نره......!!
نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب