تبلیغات
love volley
قالب وبلاگ

love volley
 

خبر ورزشی منتشر کرد: 

آنهایی که می گویند تیم جوانان پاک نیست،بهانه می گیرند
داورزنی :مردم حاضرند پول دهند تا ولاسکو بماند

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال معتقد است تیم جوانان در قهرمانی جهان جزو چهار تیم اول قرار می گیرد.او سومی این تیم را در رقابتهای جوانان آسیا تلنگری برای رفع  نقایص و تقویت قوتهای ان می داند.رئیس فدراسیون والیبال اما این روزها دل پری از منتقدانش دارد. منتقدانی که از نظر او منصفانه نقد نمی کنند.

*شما از سومی تیم جوانان در آسیا راضی هستید؟
چرا که نه. به هر حال سومی تیم بدون صغر سن ارزش دارد. شاید اگر این تیم قهرمان می شد،اشکالاتش به چشم نمی آمد. پس جهانی شدن با سومی در آسیا ،تلنگری بود تا سال آینده نقایص تیم را برای مسابقه های جهانی ترکیه برطرف کنیم.

*یعنی شما به موفقیت این تیم امیدوارید؟
به طورحتم اگر تحلیل درستی از تیم جوانان داشته باشیم.مشکلات تیم را در پستهای مختلف شناسایی و رفع کنیم.به ویژه مشکل دریافت،پاس و تجربه بازیکنان هم بالا برود،مطمئن باشید این تیم در ترکیه جزو چهار تیم اول دنیا می شود.

*اما خیلی ها معتقدند این تیم ضعیف است؟
تیمی که در یک تورنمنت تنها یک بازی پنج سته را باخته،نمی شد گفت ضعیف است.باید منصفانه نقد کرد.آسیب شناسی کرد و بعد مشکلات را برطرف کرد.یکی از بحث ها این است که تیمی که قهرمانی آسیا رفته در رده نوجوانان در آسیا شرکت نکرده،این نقص باید برطرف شود.به خاطر شرایط سنی نوجوانانی که به المپیک سنگاپور رفته بودند،6 نفر هستند و 6 نفر نیستند. به همین خاطر بعضی از بازیکنان برای اولین بار رقابتهای بین المللی را در ارومیه تجربه کردند.

*پس همین تیم راهی ترکیه می شود؟
این تیم قدرتمندترین تیم می شود،وقتی ضعف هایش را از بین ببریم.

*اما حرف از صغر سنی تیم هم هست؟
به نظرم اصلا طرح این موضوع در رسانه ها مشکل دارد.چرا که خارجی ها این مساله را در روزنامه ها و خبرگزاریهای ما رصد می کنند و ان وقت در مسابقه ها مشکل ساز می شود.از طرفی باید گفت تیم جوانان ایران جزو پاک ترین تیم هاست .ما امسال خیلی از بازیکنان صغر سنی رادر تیم قبول نکردیم.چرا که می دانستیم نمی توانیم از انها استفاده کنیم .یک زمانی هر 12 بازیکن تیم صغر سنی داشتند، بعد شد10 بازیکن و کم کم تعداد صغر سنی ها کمتر شد.حالا هم بازیکنی که به طور مثال 11 /10 /72 به دنیا امده و خردادماه شناسنامه اش را گرفته صغر سن محسوب نمی شود. از طرفی ثبت احوال هم شناسنامه  را تنها بیشتر از یکسال کوچک نمی کند.به هر حال روند فدراسیون برای پاک کردن صغر سنی است.
 
* اما انتقاداتی که می کنند چه؟
آنهایی که می گویند، تیم والیبال جوانان پاک نیست،بهانه می گیرند. تیم ما پاک است. ناپاکی در ذهن بعضی آدمهاست. تیم ما تیم پاکی است که به ان هم اعتقاد داریم.بعضی ها به جای نقد منصفانه ،فقط ایراد می گیرند.بعداز رفتن ولاسکو،چقدر مردم روی سایت فدراسیون پیغام گذاشتند اگر برای حفظ ولاسکومشکل دارید،شماره حساب بدهید تا ما کمک کنیم.حتی همین الان وقتی مردم ما را رد کوچه و بازار می بینند چقدر ابراز نگرانی می کنند از رفتن ولاسکو.اما بقیه چه....
مگر آناستازی با تیمش به ایران نباخت.شرایط تیم ها باهم فرق می کند. لهستان با تیمی که  تجربه حضور درچندین دوره لیگ جهانی را دارد با تیم ایرانی که تازه وارد لیگ جهانی شده تفاوت دارد.من نمی فههم این همه ناراحتی برای چیه؟انتقادها منصفانه نیست.انتقادهای مغرضانه ،تنها ظلم به والیبال است و بس.

*درست است که آناستازی گفته حاضر است  با قرارداد 120 هزار یورویی به ایران بیاید؟
اگر هر کسی این حرف را زده، از طرف من وکیل است برود او را بیاورد.آناستازی که تیمش قهرمان لیگ جهانی شده،پیغام داده بیاید سرمربی ایران شود؟کدام مربی حرفه ای در دینا چنین برخوردی می کند؟

* کادرفنی تیم جوانان برای مسابقه های جهانی تغییر می کند؟
نفرزاده سرمربی تیم می ماند. اما بررسی می کنیم ،اگر تیم نیاز به تقویت داشته باشد،شاید تغییراتی داشته باشد. همه این مسائل به جمع بندی از عملکرد تیم برمی گردد.
 

داورزنی  مردم حاضرند پول دهند تا ولاسکو بماند 1


کمیته انضباطی شکایت بازیکن گیتی پسند را بررسی کرد


 کمیته انضباطی فدراسیون والیبال شکایت امیر حسینی از باشگاه گیتی پسند اصفهان را بررسی کرد.
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در نشست دهم مهرماه خود شکایت امیر حسینی از باشگاه گیتی پسند در خصوص پرداخت نشدن مطالباتش مطرح و در نهایت رای زیر را صادر کرد:
 "نظر به اینکه مطابق قوانین موضوع و اصول و موازین قانونی و آئین نامه سازمان لیگ، باشگاه مکلف به انجام تعهدمالی و تسویه حساب با بازیکنان است و نظر به اینکه صرفا حدود 200 میلیون تومان از مبلغ قرارداد آقای امیر حسینی پرداخت گردیده است و با امعان نظر به اینکه قرار داد داخلی برای اعمال جریمه اساسا وجود ندارد و در صورت وجود قرار داد داخلی لازم است به فدراسیون ارسال و مورد تائید قرار گیرد و کسر قرارداد برای جریمه تابع رابطه منطقی و حقوقی است که در اینجا منتفی به نظر می رسد و قصور و تخلف و نحواینها از جانب بازیکن گزارش نگردیده است. بنابراین باشگاه گیتی پسند مکلف است پس از کسر مبالغ واریزی به فدراسیون و سازمان مالیاتها با ارائه مدارک آن الباقی مبلغ قرارداد محاسبه و به بازیکن یاد شده پرداخت نمایند. مقتصی است مفاد رای هر چه سریعتر به مرحله اجرا گذاشته شود.
 


کمیته انضباطی شکایت بازیکن گیتی پسند را بررسی کرد 1


[ سه شنبه 18 مهر 1391 ] [ 08:48 ب.ظ ] [ parisa ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

سلام من پریسا هستم و حدودا 14 سالمه وعاشق والیبالم و بازیکنان محبوبم هم سعید و کاپیتان هستن..!ا
ضمنن هر عکس یا فیلمی که خواستین رو میتونین بهم بگین تا براتون بذارم...
امیدوارم اینجا لحظات خوبی داشته باشید...
فقط لطفا نظر یادتون نره......!!
نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب